WINTERCOMPETITIE 2023 -2024
******************************

WEEKEND - ERE AFDELING
    HEEN UITSLAG
OKAPI A OOSTENDE A 1/10/2023 5 - 4
OOSTENDE A GULDEN KAMER A 8/10/2023 1 - 8
DE BEVERS A OOSTENDE A 15/10/2023 3 - 6
BLANKENBERGE A OOSTENDE A 22/10/2023 3 - 6
OOSTENDE A KORTRIJK A 5/11/2023 6 - 3
DEN AKKER A OOSTENDE A 12/11/2023 6 - 3
OOSTENDE A GULLEGEM A 19/11/2023 4 - 5
    TERUG  
OOSTENDE A OKAPI A 3/12/2023 6 -3
GULDEN KAMER A OOSTENDE A 10/12/2023 8 - 1
OOSTENDE A DE BEVERS A 14/01/2024 3 - 6
OOSTENDE A BLANKENBERGE A 21/01/2024 8 - 1
KORTRIJK A OOSTENDE A 4/02/2024 4 - 5
OOSTENDE A DEN AKKER A 11/02/2024 4 - 5
GULLEGEM A OOSTENDE A 25/02/2024 6 -3

 

 

EINDRANGSCHIKKING

Ploegen / gespeelde matchen /gewonnen matchen

1 PC DE GULDEN KAMER A 14 / 13

 2 PC OKAPI A 14 / 12

 3 KPC DE BEVERS A 14 / 7

4 PC GULLEGEM - A 14 / 7

5 PC DEN AKKER A 14 / 7

6 OOSTENDSE PC A 14/ 6

7 BLANKENBERGSE PV A 14 / 3

 8 PC KORTRIJK - A 14 / 1

WEEKEND 2DE AFDELING
    HEEN UITSLAG
OOSTENDE B JEANNE D'ARC B 1/10/2023

4 - 5

POPERINGE OOSTENDE B 8/10/2023

9 - 0

OOSTENDE B ZEEMEERMIN C 15/10/2023

3 - 6

NIEUWPOORT A OOSTENDE B 22/10/2023

9 - 0

OOSTENDE B ZEEMEERMIN B 5/11/2023

5 - 4

BYE OOSTENDE B 12/11/2023 -------------
OOSTENDE B NIEUWPOORT B 19/11/2023

7 - 2

    TERUG  
JEANNE D'ARC B OOSTENDE B 3/12/2023

7 - 2

OOSTENDE B POPERINGE 10/12/2023

3 - 6

ZEEMEERMIN C OOSTENDE B 14/01/2024

7 - 2

OOSTENDE B NIEUWPOORT A 21/01/2024

4 - 5

ZEEMEERMIN B OOSTENDE B 4/02/2024

8 - 1

OOSTENDE B BYE 11/02/2024

----------

NIEUWPOORT B OOSTENDE B 25/02/2024

8 - 1

 

EINDRANGSCHIKKING

Ploegen /  gespeelde matchen/  gewonnen matchen

1 POPERINGSE PETANQUEKOPPEN A 12/12

2 PC JEANNE D'ARC B 12 /7

3 NIEUWPOORTSE PC A 12 / 6

4 PC DE ZEEMEERMIN C 12/ 6

5 NIEUWPOORTSE PC B 12 / 5

6 PC DE ZEEMEERMIN B 12 4/ 4

7 OOSTENDSE PC B 12 / 2

50-+ SENIOR LEAGUE
    HEEN UITSLAG
OOSTENDE C BLANKENBERGE B 5/10/2023

7 - 2

GULDEN KAMER C OOSTENDE C 12/10/2023

5 - 4

OOSTENDE C NIEUWPOORT D 19/10/2023

6 - 3

OOSTENDE C GULLEGEM C 26/10/2023

1 - 8

DE BEVERS C OOSTENDE C 2/11/2023

3 - 6

OOSTENDE C ZEEMEERMIN E 9/11/2023

4 - 5

OOSTENDE C NIEUWPOORT C 16/11/2023

3 - 6

OKAPI D OOSTENDE C 23/11/2023

8 - 1

VUURTOREN B OOSTENDE C 30/11/2023 7 - 2
OOSTENDE C KORTRIJK C 7/12/2023 6 - 3
OOSTENDE C OKAPI C 14/12/2023

6 - 3

    TERUG  
BLANKENBERGE B OOSTENDE C 11/01/2024

2 - 7

OOSTENDE C GULDEN KAMER C 18/01/2024

5 - 4

NIEUWPOORT D OOSTENDE C 25/01/2024

1 - 8

GULLEGEM C OOSTENDE C 1/02/2024

5 - 4

OOSTENDE C DE BEVERS C 8/02/2024

3 - 6

ZEEMEERMIN E OOSTENDE C 15/02/2024

6 - 3

NIEUWPOORT C OOSTENDE C 22/02/2024

7 - 2

OOSTENDE C OKAPI D 29/02/2024

3 - 6

OOSTENDE C VUURTOREN B 7/03/2024  
KORTRIJK C OOSTENDE C 14/03/2024  
OKAPI C OOSTENDE C 21/03/2024  

 

Tussenstand na 19 speeldagen

Ploegen /  gespeelde wedstrijd/  gewonnen matchen

1 PC OKAPI D 19 /17

2 PC GULLEGEM - C 19 /16

3 PC DE ZEEMEERMIN E 19 / 13

4 NIEUWPOORTSE PC C 19 / 12

5 PC DE VUURTOREN B 18/ 12

6 KPC DE BEVERS C 19 /11

7 OOSTENDSE PC C 19 / 8

 8 NIEUWPOORTSE PC D 19 /7

9 PC OKAPI C 19 / 5

10 PC KORTRIJK - C 18/ 5

11 PC DE GULDEN KAMER C 19 / 4

12 BLANKENBERGSE PV B 19 /3

50+ 1STE AFDELING D
    HEEN UITSLAG
OOSTENDE D OOSTENDE E 5/10/2023

7 - 2

NIEUWPOORT F OOSTENDE D 12/10/2023

8 - 1

OOSTENDE D DE BEVERS D 19/10/2023

5 - 4

GULLEGEM E OOSTENDE D 26/10/2023

6 - 3

OOSTENDE D DEN AKKER C 2/11/2023

5 - 4

OOSTENDE D ZEEMEERMIN G 9/11/2023

4 - 5

VUURTOREN C OOSTENDE D 16/11/2023

6 - 3

OOSTENDE D BLANKENBERGE C 23/11/2023

3 - 6

OOSTENDE D ZEEMEERMIN F 30/11/2023

3 - 6

NIEUWPOORT E OOSTENDE D 7/12/2023

6 - 3

GULLEGEM D OOSTENDE D 14/12/2023

9 - 0

    TERUG  
OOSTENDE E OOSTENDE D 11/01/2024

1 - 8

OOSTENDE D NIEUWPOORT F 18/01/2024

5 - 4

DE BEVERS D OOSTENDE D 25/01/2024

5 - 4

OOSTENDE D GULLEGEM E 1/02/2024

4 - 5

DEN AKKER C OOSTENDE D 8/02/2024

6 - 3

ZEEMEERMIN G OOSTENDE D 15/02/2024

6 - 3

OOSTENDE D VUURTOREN C 22/02/2024

5 - 4

BLANKENBERGE C OOSTENDE D 29/02/2024

4 - 5

ZEEMEERMIN F OOSTENDE D 7/03/2024  
OOSTENDE D NIEUWPOORT E 14/03/2024  
OOSTENDE D GULLEGEM D 21/03/2024  

 

Tussenstand na  19 speeldagen

Ploegen /  gespeelde wedstrijd/  gewonnen matchen

1 PC DE ZEEMEERMIN F 19 / 13

2 PC GULLEGEM - D 19/ 12

3 PC DE ZEEMEERMIN G 18 / 12

4 PC DEN AKKER C 19 / 11

5 PC DE VUURTOREN C 19 /11

6 PC GULLEGEM - E 18 / 11

7 BLANKENBERGSE PV C 19 /10

8 KPC DE BEVERS D 19 /9

9 NIEUWPOORTSE PC F 19/ 8

10 NIEUWPOORTSE PC E 19 /7

11 OOSTENDSE PC D 19 /7

12 OOSTENDSE PC E 19/2

50+ 1STE AFDELING E
    HEEN UITSLAG
OOSTENDE D OOSTENDE E 5/10/2023

7 - 2

OOSTENDE E DE BEVERS D 12/10/2023

5 - 4

OOSTENDE E BLANKENBERGE C 19/10/2023

4 - 5

ZEEMEERMIN F OOSTENDE E 26/10/2023

9 - 0

OOSTENDE E NIEUWPOORT E dinsdag 28/11/23

1 - 8

GULLEGEM E OOSTENDE E 9/11/2023

6 - 3

OOSTENDE E DEN AKKER C 16/11/2023

3 - 6

OOSTENDE E GULLEGEM D 23/11/2023

2 - 7

NIEUWPOORT F OOSTENDE E 30/11/2023

7 - 2

OOSTENDE E ZEEMEERMIN G 7/12/2023

5 - 4

VUURTOREN C OOSTENDE E 14/12/2023

8 - 1

    TERUG  
OOSTENDE E OOSTENDE D 11/01/2024

1 - 8

DE BEVERS D OOSTENDE E 18/01/2024

5 - 4

BLANKENBERGE C OOSTENDE E 25/01/2024

6 - 3

OOSTENDE E ZEEMEERMIN F 1/02/2024

1 - 8

NIEUWPOORT E OOSTENDE E 8/02/2024

6 - 3

OOSTENDE E GULLEGEM E 15/02/2024

4 - 5

DEN AKKER C OOSTENDE E 22/02/2024

9 - 0

GULLEGEM D OOSTENDE E 29/02/2024

5 - 4

OOSTENDE E NIEUWPOORT F 7/03/2024  
ZEEMEERMIN G OOSTENDE E 14/03/2024  
OOSTENDE E VUURTOREN C 21/03/2024  

 

 

 

Tussenstand na  19 speeldagen

Ploegen /  gespeelde wedstrijd/  gewonnen matchen

1 PC DE ZEEMEERMIN F 19 / 13

2 PC GULLEGEM - D 19/ 12

3 PC DE ZEEMEERMIN G 18 / 12

4 PC DEN AKKER C 19 / 11

5 PC DE VUURTOREN C 19 /11

6 PC GULLEGEM - E 18 / 11

7 BLANKENBERGSE PV C 19 /10

8 KPC DE BEVERS D 19 /9

9 NIEUWPOORTSE PC F 19/ 8

10 NIEUWPOORTSE PC E 19 /7

11 OOSTENDSE PC D 19 /7

12 OOSTENDSE PC E 19/2

 

50+ 2DE AFDELING F
    HEEN UITSLAG
GULDEN KAMER D OOSTENDE F 5/10/2023

6 - 3

OOSTENDE F NIEUWPOORT G 12/10/2023

4 - 5

ZEEMEERMIN H OOSTENDE F 19/10/2023

7 - 2

OOSTENDE F LEIEMEERS A 26/10/2023

3 - 6

KORTRIJK D OOSTENDE F 21/12/2023

0 - 9

KOKSIJDE A OOSTENDE F 9/11/2023

9 - 0

OOSTENDE F KORTRIJK E 16/11/2023

5 - 4

GULLEGEM F OOSTENDE F 23/11/2023

5 - 4

OOSTENDE F DE BEVERS E 30/11/2023

2 - 7

OOSTENDE F JEANNE D'ARC 7/12/2023

2 - 7

OOSTENDE F DEN AKKER D 14/12/2023

4 - 5

    TERUG  
OOSTENDE F GULDEN KAMER D 11/01/2024

3 - 6

NIEUWPOORT G OOSTENDE F 18/01/2024

4 - 5

OOSTENDE F ZEEMEERMIN H 25/01/2024

4 - 5

LEIEMEERS A OOSTENDE F 1/02/2024

7 - 2

OOSTENDE F KORTRIJK D 8/02/2024

5 - 4

OOSTENDE F KOKSIJDE A 15/02/2024

2 - 7

KORTRIJK E OOSTENDE F 22/02/2024

6 - 3

OOSTENDE F GULLEGEM F 29/02/2024

5 - 4

DE BEVERS E OOSTENDE F 7/03/2024  
JEANNE D'ARC OOSTENDE F 14/03/2024  
DEN AKKER D OOSTENDE F 21/03/2024  

 

Tussenstand na 19 speeldagen

Ploegen /  gespeelde wedstrijd/  gewonnen matchen

1 KPC DE BEVERS E 19 / 16

2 PC LEIEMEERS A 19 / 16

3 PC JEANNE D'ARC C 19/14

4 PC KOKSIJDE A 19 /12

5 PC KORTRIJK - E 18 / 11

6 PC KORTRIJK - D 19 /9

7 PC DE GULDEN KAMER D 19 /9

8 PC DEN AKKER D 18 /9

9 PC DE ZEEMEERMIN H 19 /6

10 PC GULLEGEM - F 19 / 4

11 OOSTENDSE PC F 19 / 4

12 NIEUWPOORTSE PC G 19/ 3