KALENDER WINTERCOMPETITIE 2022-2023
****************************************

WEEKEND  ERE-AFDELING OPC A
   

HEEN

UITSLAG
   

2/10/22

 
OOSTENDE A DE VUURTOREN A 9/10/22  
NIEUWPOORT A OOSTENDE A 16/10/22  
BLANKENBERGE A OOSTENDE A 23/10/22  
DE BEVERS WAREGEM A OOSTENDE A 30/10/22  
    6/11/22  
OOSTENDE A KORTRIJK A 13/11/22  
DEN AKKER OEDELEM A OOSTENDE A 20/11/22  
OOSTENDE A OKAPI ZWEVEGEM A 4/12/22  
    TERUG  
    11/12/22  
DE VUURTOREN A OOSTENDE A 18/12/22  
OOSTENDE A NIEUWPOORT A 15/01/23  
OOSTENDE A BLANKENBERGE A 22/01/23  
OOSTENDE A DE BEVERS WAREGEM A 29/01/23  
    05/02/23  
KORTRIJK A OOSTENDE A 26/02/23  
OOSTENDE A DEN AKKER OEDELEM A 05/03/23  
OKAPI ZWEVEGEM A OOSTENDE A 12/03/23  
 
   
WEEKEND 2de AFDELING OPC B
   

HEEN

UITSLAG
OOSTENDE B JEANNE D'ARC

2/10/22

5 - 4
OOSTENDE B DE GULDEN KAMER B 9/10/22  
    16/10/22  
    23/10/22  
ZEEMEERMIN B OOSTENDE B 30/10/22  
OOSTENDE B NIEUWPOORT C 6/11/22  
DEN AKKER OEDELEM B OOSTENDE B 13/11/22  
DE BEVERS WAREGEM C OOSTENDE B 20/11/22  
OOSTENDE B BLANKENBERGE B 4/12/22  
    TERUG  
JEANNE D'ARC OOSTENDE B 11/12/22  
DE GULDEN KAMER B OOSTENDE B 18/12/22  
    15/01/23  
    22/01/23  
OOSTENDE B ZEEMEERMIN B 29/01/23  
NIEUWPOORT C OOSTENDE B 05/02/23  
OOSTENDE B DEN AKKER OEDELEM B 26/02/23  
OOSTENDE B DE BEVERS WAREGEM C 05/03/23  
BLANKENBERGE B OOSTENDE B 12/03/23  
 
50+ SENIOR LEAGUE OPC C
   

HEEN

UITSLAG
NIEUWPOORT D OOSTENDE C 6/10/22 3 - 6
OOSTENDE C GULLEGEM C 13/10/22  
GULDEN KAMER C OOSTENDE C 20/10/22  
DE VUURTOREN B OOSTENDE C 27/10/22  
OOSTENDE C OKAPI ZWEVEGEM C 3/11/22  
BLANKENBERGE C OOSTENDE C 10/11/22  
KORTRIJK C OOSTENDE C 17/11/22  
DE BEVERS WAREGEM D OOSTENDE C 24/11/22  
OOSTENDE C OKAPI ZWEVEGEM D 1/12/22  
    TERUG  
OOSTENDE C NIEUWPOORT D 8/12/22  
GULLEGEM C OOSTENDE C 15/12/22  
OOSTENDE C GULDEN KAMER C 22/12/22  
OOSTENDE C DE VUURTOREN B 19/01/23  
OKAPI ZWEVEGEM C OOSTENDE C 26/01/23  
OOSTENDE C BLANKENBERGE C 02/02/23  
OOSTENDE C KORTRIJK C 09/02/23  
OOSTENDE C DE BEVERS WAREGEM D 16/02/23  
OKAPI ZWEVEGEM D OOSTENDE C 23/02/23  
 
50+ 1st AFDELING OPC D
   

HEEN

UITSLAG
    6/10/22  
OOSTENDE D BLANKENBERGE D 13/10/22  
OOSTENDE D ZEEMEERMIN D 20/10/22  
NIEUWPOORT F OOSTENDE D 27/10/22  
DEN AKKER OEDELEM C OOSTENDE D 3/11/22  
    10/11/22  
OOSTENDE D GULLEGEM D 17/11/22  
NIEUWPOORT E OOSTENDE D 24/11/22  
OKAPI ZWEVEGEM E OOSTENDE D 1/12/22  
    TERUG  
    8/12/22  
BLANKENBERGE D OOSTENDE D 15/12/22  
ZEEMEERMIN D OOSTENDE D 22/12/22  
OOSTENDE D NIEUWPOORT F 19/01/23  
OOSTENDE D DEN AKKER OEDELEM C 26/01/23  
    02/02/23  
GULLEGEM D OOSTENDE D 09/02/23  
OOSTENDE D NIEUWPOORT E 16/02/23  
OOSTENDE D OKAPI ZWEVEGEM E 23/02/23  
 
50+ 2de AFDELING OPC E
   

HEEN

UITSLAG
OOSTENDE E DEN AKKER OEDELM D 6/10/22 5 - 4
NIEUWPOORT  G OOSTENDE E 13/10/22  
    20/10/22  
OOSTENDE E DE ZEEMEERMIN E 27/10/22  
OOSTENDE E DE ZEEMEERMIN D 3/11/22  
    10/11/22  
GULLEGEM F OOSTENDE E 17/11/22  
OOSTENDE E DE BEVERS WAREGEM E 24/11/22  
DE VUURTOREN C OOSTENDE E 1/12/22  
    TERUG  
DEN AKKER OEDELM D OOSTENDE E 8/12/22  
OOSTENDE E NIEUWPOORT  G 15/12/22  
    22/12/22  
DE ZEEMEERMIN E OOSTENDE E 19/01/23  
DE ZEEMEERMIN D OOSTENDE E 26/01/23  
    02/02/23  
OOSTENDE E GULLEGEM F 09/02/23  
DE BEVERS WAREGEM E OOSTENDE E 16/02/23  
OOSTENDE E DE VUURTOREN C 23/02/23  
 
50+ 3de AFDELING OPC F
   

HEEN

UITSLAG
DE GULDEN KAMER C OOSTENDE F 6/10/22 4 - 5
GULLEGEM E OOSTENDE F 13/10/22  
NIEUWPOORT H OOSTENDE F 20/10/22  
OOSTENDE F DE BEVERS WAREGEM F 27/10/22  
JEANNE D'ARC C OOSTENDE F 3/11/22  
KORTRIJK D OOSTENDE F 10/11/22  
KOKSIJDE A OOSTENDE F 17/11/22  
    24/11/22  
OOSTENDE F DE ZEEMEERMIN G 1/12/22  
    TERUG  
OOSTENDE F DE GULDEN KAMER C 8/12/22  
OOSTENDE F GULLEGEM E 15/12/22  
OOSTENDE F NIEUWPOORT H 22/12/22  
DE BEVERS WAREGEM F OOSTENDE F 19/01/23  
OOSTENDE F JEANNE D'ARC C 26/01/23  
OOSTENDE F KORTRIJK D 02/02/23  
OOSTENDE F KOKSIJDE A 09/02/23  
    16/02/23  
DE ZEEMEERMIN G OOSTENDE F 23/02/23