Woensdag 18 september 14.u.00
**************************

De stad Oostende organiseert,
in samenwerking met de seniorenadviesraad (SARO),
de sportraad, de petanqueclubs en de ontmoetingscentra,
een petanquekampioenschap voor  alle OOSTENDSE SENIOREN (50+)

 

Locatie: Oostendse petanqueclub , steensedijk, 2

Formule: Meli-Melo

Prijzen:
De eerste, tweede en derde man en vrouw winnen een prijs

Iedereen maakt kans via een tombola om een prijs te winnen.

Deelnemen en inschrijven is gratis,

Inschrijvingen op voorhand bij oostendsepc@skynet.be of in het lokaal tot 11 september

Aanmelden ten laatste 13 u 30

Uitslag

 

Pos. Nr. Naam Gespeeld Winst(1) Winst(0) Gelijk(0) Verlies(0) Verlies(0) Punten Saldo
1 103 Callebout Alain 3 3 0 0 0 0 3 36
2 26 Bichet Martin 3 3 0 0 0 0 3 34
3 128 Marganne Jean Marie 3 3 0 0 0 0 3 32
4 111 Bekaert Danny 3 3 0 0 0 0 3 30
5 20 Vigne Hubert 3 3 0 0 0 0 3 28
6 4 Wets Eddy 3 3 0 0 0 0 3 28
7 79 Lambrechts Michel 3 3 0 0 0 0 3 28
8 36 Nieuwenhuyse Henri 3 3 0 0 0 0 3 27
9 84 Vanmassenhove Rene 3 3 0 0 0 0 3 26
10 40 De Meyer Irène 3 3 0 0 0 0 3 26
11 28 D'Hondy Rudy 3 3 0 0 0 0 3 25
12 110 Neirynck Daniel 3 3 0 0 0 0 3 24
13 5 Puype Dirk 3 3 0 0 0 0 3 24
14 108 De Smedt Marc 3 3 0 0 0 0 3 23
15 113 Aspeslagh Jean Piere 1 3 3 0 0 0 0 3 21
16 21 Alleene Guido 3 3 0 0 0 0 3 20
17 55 Vanoverbeke Nadine 3 3 0 0 0 0 3 15
18 97 Fontaine Etienne 3 3 0 0 0 0 3 15
19 74 Vanriy Paul 3 3 0 0 0 0 3 14
20 81 Cogghe Johan 3 3 0 0 0 0 3 14
21 32 De Dekene Peter 3 3 0 0 0 0 3 6
22 38 Leonard Liliane 3 3 0 0 0 0 3 3
23 53 Hoste Odette 3 2 0 0 1 0 2 19
24 107 Van San Paula 3 2 0 0 1 0 2 18
25 102 De Preter Renée 3 2 0 0 1 0 2 17
26 83 Vantyghem Atienne 3 2 0 0 1 0 2 17
27 54 Meyns Gilbert 3 2 0 0 1 0 2 15
28 19 Barte Fabrice 3 2 0 0 1 0 2 15
29 39 Storme Eddy 3 2 0 0 1 0 2 14
30 124 Synaeve Hubert 3 2 0 0 1 0 2 13
31 46 Pierre Stephaan 3 2 0 0 1 0 2 12
32 98 Geselle Willy 3 2 0 0 1 0 2 12
33 57 Ternier Lode 3 2 0 0 1 0 2 12
34 14 Maes Darnell 3 2 0 0 1 0 2 11
35 47 Wets Ronald 3 2 0 0 1 0 2 11
36 3 Verbrugge Johny 3 2 0 0 1 0 2 11
37 109 Vanden Hemel Julien 3 2 0 0 1 0 2 7
38 51 Collewaert Theo 3 2 0 0 1 0 2 7
39 66 De Meulenaere Fhilipe 3 2 0 0 1 0 2 6
40 33 Vanremoortele Dorine 3 2 0 0 1 0 2 6
41 37 Veltens Jean Luis 3 2 0 0 1 0 2 5
42 59 Dekindt Mariette 3 2 0 0 1 0 2 5
43 34 Careel Daniel 3 2 0 0 1 0 2 5
44 67 Barber Mark 3 2 0 0 1 0 2 5
45 31 Casteels Marcel 3 2 0 0 1 0 2 4
46 44 Pierre Jean 3 2 0 0 1 0 2 3
47 82 Demaegdt George 3 2 0 0 1 0 2 3
48 120 Verslype Louise 3 2 0 0 1 0 2 2
49 52 Filies Jos 3 2 0 0 1 0 2 1
50 117 Dejonghe Roland 3 2 0 0 1 0 2 1
51 87 Bovit Margot 3 2 0 0 1 0 2 1
52 43 Dierckens Christiaan 3 2 0 0 1 0 2 0
53 1 Legein Herman 3 2 0 0 1 0 2 0
54 105 Schyvens Mariette 3 2 0 0 1 0 2 0
55 115 Janssens Piere 3 2 0 0 1 0 2 -1
56 101 Roebuck Harry 3 2 0 0 1 0 2 -2
57 62 Boutry Roland 3 2 0 0 1 0 2 -2
58 2 Vandewiele Margriet 3 2 0 0 1 0 2 -3
59 49 Van Loo Michel 3 2 0 0 1 0 2 -4
60 29 Philips Frans 3 2 0 0 1 0 2 -7
61 30 Verheyden Odette 3 2 0 0 1 0 2 -9
62 9 Ackermans Freddy 3 1 0 0 2 0 1 10
63 11 Claes Maurice 3 1 0 0 2 0 1 6
64 6 Lingier Marc 3 1 0 0 2 0 1 5
65 88 Coenye Eddy 3 1 0 0 2 0 1 5
66 129 Arnoud Andrea 3 1 0 0 2 0 1 3
67 93 Vandycke Elie 3 1 0 0 2 0 1 2
68 50 Billiau Freddy 3 1 0 0 2 0 1 2
69 99 Moyaert Claude 3 1 0 0 2 0 1 1
70 77 Zonnekeyn Gie 3 1 0 0 2 0 1 1
71 127 Van Gheluwe Monique 3 1 0 0 2 0 1 0
72 96 Moeyaert Jacky 3 1 0 0 2 0 1 -1
73 85 Wittesaele Jeanine 3 1 0 0 2 0 1 -2
74 71 Volbrecht Patrick 3 1 0 0 2 0 1 -2
75 12 Heaton Skip 3 1 0 0 2 0 1 -2
76 48 De Bock Stefaan 3 1 0 0 2 0 1 -2
77 35 Van Loo Rosita 3 1 0 0 2 0 1 -2
78 22 Rogiers Johny 3 1 0 0 2 0 1 -4
79 89 Le Bret Rita 3 1 0 0 2 0 1 -4
80 72 Buggenhout Jacques 3 1 0 0 2 0 1 -4
81 60 Tanghe Liliane 3 1 0 0 2 0 1 -4
82 25 Vieren Maggy 3 1 0 0 2 0 1 -5
83 78 Boutry Raymond 3 1 0 0 2 0 1 -5
84 76 Vandenabeele Ghislaine 3 1 0 0 2 0 1 -5
85 13 T'Jonck Pierre 3 1 0 0 2 0 1 -6
86 119 Nizet Jean 3 1 0 0 2 0 1 -6
87 90 Denduyver André 3 1 0 0 2 0 1 -6
88 69 Mestdagh Jeannine 3 1 0 0 2 0 1 -6
89 116 Aspeslagh Lili 3 1 0 0 2 0 1 -8
90 15 Cornelis Magda 3 1 0 0 2 0 1 -8
91 126 Martens Bernard 3 1 0 0 2 0 1 -9
92 7 Aspeslagh Jean Pierre 3 1 0 0 2 0 1 -9
93 86 Hollevoet Maurice 3 1 0 0 2 0 1 -9
94 73 Smets José 3 1 0 0 2 0 1 -9
95 45 Hostyn Francine 3 1 0 0 2 0 1 -9
96 16 Vergracht Hugette 3 1 0 0 2 0 1 -10
97 41 Musin Jeannot 3 1 0 0 2 0 1 -11
98 64 Dehondt Gaston 3 1 0 0 2 0 1 -11
99 123 Ryckaert Ronny 3 1 0 0 2 0 1 -11
100 95 Conzales Caroline 3 1 0 0 2 0 1 -12
101 112 Boterberg Yvonne 3 1 0 0 2 0 1 -13
102 8 Panesi Rita 3 1 0 0 2 0 1 -13
103 24 De Ladder Claudine 3 1 0 0 2 0 1 -14
104 104 Demeulenaere Conrard 3 1 0 0 2 0 1 -14
105 106 Delmotte Danny 3 1 0 0 2 0 1 -14
106 92 Geselle Johnny 3 1 0 0 2 0 1 -14
107 61 D'Hoedt Micheline 3 1 0 0 2 0 1 -15
108 18 Spiessens Pierre 3 1 0 0 2 0 1 -16
109 65 Balliere Jacky 3 1 0 0 2 0 1 -17
110 118 Seynaeve Anie 3 1 0 0 2 0 1 -17
111 23 De Poortere Ingrid 3 0 0 0 3 0 0 -7
112 68 Lauwereins Nicole 3 0 0 0 3 0 0 -10
113 63 Schuddinck Firmin 3 0 0 0 3 0 0 -16
114 91 Geselle Marcel 3 0 0 0 3 0 0 -17
115 70 Tanghe Christine 3 0 0 0 3 0 0 -18
116 42 Vanleke Renée 3 0 0 0 3 0 0 -21
117 58 Vermeersch Yvette 3 0 0 0 3 0 0 -21
118 114 Nierynck Nicolle 3 0 0 0 3 0 0 -23
119 56 Versluys Bertje 3 0 0 0 3 0 0 -23
120 100 Pottier Gilbert 3 0 0 0 3 0 0 -24
121 125 Leclère Gerard 3 0 0 0 3 0 0 -25
122 75 Fabri Rosette 3 0 0 0 3 0 0 -26
123 27 Dierendonck Luc 3 0 0 0 3 0 0 -27
124 10 Ackein Fernand 3 0 0 0 3 0 0 -29
125 80 Chiarelli Auguste 3 0 0 0 3 0 0 -29
126 121 Lejeune Georges 3 0 0 0 3 0 0 -29
127 122 Popelier Therese 3 0 0 0 3 0 0 -30
128 94 Ferret Myriam 3 0 0 0 3 0 0 -32
129 17 Laplasse Lucrese 3 0 0 0 3 0 0 -32