PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP DOUBLETTEN VETERANEN

DE FINALISTEN

Anita - Fabienne / Joske - Odette

 

NA EEN SPANNENDE FINALE WERDEN ODETTE EN JOSKE KAMPIOEN VAN WEST VLAANDEREN
Proficiat dames

Uitslag Dames pkd 50+
*******************

Speelster 1  Lic Club  Speelster 2  Lic  Club Plaats 
Felies Josephine  13538 OPC Hoste Odette 906 OPC 1
Dasseville Annita 6479 OPC  Schatteman Fabienne 17711 GK 2
Questroy Maryse 20270 Koks.  Boucher Jacqueline 14489 Koks.  3
MAENHOUT M CHRISTINE 22262 NWP HANNESSE CLAUDETTE 21536 NWP.  4
Huyge Lucrèse 4616 GK Maene Linda 5590 GK  5
Michiels Annie 9874 PanneB.  Tanghe Els 4198 ZWE 6
De Witte Monique 3428 WAR. Allaert Eliane 15502 WAR. 7
Vannieuwenhuyse Mady 7519 GK Hellemans Carine 7517 GK 8
Seys Rita  14480 OPC  Degueldere Marianne  12591 OPC 9
Braeckeveldt Carine 20472 WAR. Boonaert Lucrèse 14464 WAR. 10
LUCHIE ELIANNE 2034 NWP LAFORCE CHRISTINE 9277 NWP 11
Verplancke Anna - Maria  14400 GK De Loof Audrey 1958 GK 12
Witdouck Maria 7541 WAR. Broutin Liliane 15113 WAR. 13
Seys Katharina  16949 OPC Bonnet Nadine 4189 OPC 14
Lammens Tineke 21097 ZMM Sonjeau Jeanine 17328 ZMM 15
Fockenoy Yolande 17687 Koks.  Woulff Patricia 17547 Oosth. 16
SCHELLINCK CHANTAL 21780 NWP DAUBLAIN CHRISTINE 21699 NWP 17
DE SCHEPPER MONIQUE 18831 NWP VOETEN JENNY 15621 NWP.  18

Uitslag Heren pkd 50 +
******************

Speler 1  Lic Club  Speler 2  Lic  Club Plaats 
Verplancke Paul 948 GK Debouge Daniel 3568 GK 1
De Temmerman Christian 8475 PanneB.  Khirat Naïm  20916 ZMM 2
Tiebergijn Luc 10571 ZWE Beernaert Freddy  3429 ZWE 3
De Smedt Marc 11145 OPC Wets Eddy 7154 OPC 4
HovelaqueTthierry 4531 GUL. Vanwynsberghe Johnny 8456 GUL.  5
Laurens Patrick 20271 Koks.  Vanderheeren Patrick  17688 Koks.  6
Callebert Willy 6751 GK Deschacht Marc 17994 GK 7
Senaeve Luc 8157 NWP Vanderhaeghe Geert 15591 NWP.  8
Stragier Françies 14762 ZWE Deplancke Marc 6441 ZWE 9
De Groote Johan 335 OPC Dirk Puype 17643 OPC 10
Edouard Cockx 12540 OPC Patrick D'hondt 9370 OPC 11
Huenaerts Florent 18020 NWP Michiels  Jean-Pierre 19754 NWP 12
De Doncker  Joseph 7383 NWP Caudron  Victor 16778 NWP.  13
De Laender Dirk 21066 OPC Stevens Christianne  771 OPC 14
Rogier Daniel 7728 WAR. Drobczynski Christian 13472 WAR. 15
Devoldere Gustave 42 Col. R  Mouton Geert 642 WAR. 16
Collewaert Theo 13060 OPC Rudy Standaert 14679 OPC 17
Naessens Eric 7671 WAR. Braeckevelt Eric 19701 WAR. 18
Vercruysse Erik 13719 WAR. Vanluchene Marnix 20473 WAR. 19
Tanghe Lieven 7290 WAR. Libbrecht Francies 3088 WAR. 20
Douillet Daniel 12504 Koks.  Minne Jean Claude 18965 Oosth. 21
Wauters Paul 15192 ZMM Van Eecke Werner 21127 NWP.  22
De Sutter Willy 20424 NWP Donnet  Jean-Yves 20185 NWP.  23
Ludo De  Backer 17044 ZMM Minnekens Christiane 17058 ZMM 24
Beernaert Yves 17075 ZWE Vanneste Cathérine  22371 ZWE 25
Tant Luc 15501 WAR. Vallaeys Michel 18136 WAR. 26