Kalender 2019 - 2020
******************

Weekend 1ste afdeling
    Heen Uitslag
BYE Oostende A zo 06.10.19  /
Zeemeermin A Oostende A zo 13.10.19  7 - 2
Oostende A Koksijde A zo 20.10.19  3 - 6
Oostende A Blankenberge B zo 27.10.19  
Den Akker Oedelem B Oostende A zo 03.11.19  
Okapi Zwevegem C Oostende A zo 10.11.19  
De Bevers Waregem B Oostende A zo.17.11.19  
Oostende A Okapi Zwevegem B zo 24.11.19  
Oostende A BYE zo 01.12.19  
       
    Terug Uitslag
Oostende A BYE zo 08.12.19  
Oostende A Zeemeermin A zo 15.12.19  
Koksijde A Oostende A zo 12.01.20  
Blankenberge B Oostende A zo 19.01.20  
Oostende A Den Akker Oedelem B zo 26.01.20  
Oostende A Okapi Zwevegem C zo 09.02.20  
Oostende A De Bevers Waregem B zo 01.03.20  
Okapi Zwevegem B Oostende A zo 08.03.20  
BYE Oostende A zo 15.03.20  

 

 
50+ Senior League
    Heen Uitslag
Oostende B Nieuwpoort C do 03.10.19  1 - 8
Koksijde B Oostende B do 10.10.19  4 - 5
Okapi Zwevegem  E Oostende B do 17.10.19  8 - 1
De Bevers Waregem C Oostende B do 24.10.19  
Oostende B De Gulden Kamer Brugge B do 31.10.19  
Gullegem C Oostende B do 07.11.19  
Oostende B Kortrijk C do 14.11.19  
Oostende B Okapi Zwevegem D do 21.11.19  
Poperinge A Oostende B do 28.11.19  
       
    Terug Uitslag
Nieuwpoort C Oostende B do 05.12.19  
Oostende B Koksijde B do 12.12.19  
Oostende B Okapi Zwevegem  E do 09.01.20  
Oostende B De Bevers Waregem C do 16.01.20  
De Gulden Kamer Brugge B Oostende B do 23.01.20  
Oostende B Gullegem C do 06.02.20  
Kortrijk C Oostende B do 27.02.20  
Okapi Zwevegem D Oostende B do 05.03.20  
Oostende B Poperinge A do 12.03.20  

 

 
50+ 1ste afdeling
    Heen Uitslag
Oostende C Nieuwpoort E do 03.10.19  2 - 7
BYE Oostende C do 10.10.19  /
Oostende C D Vuurtoren Knokke Heist B do 17.10.19  7 - 2
Oostende C Bye do 24.10.19  
Oostende C Den Akker Oedelem C do 31.10.19  
Colora Roeselare B Oostende C do 07.11.19  
Oostende C De Zeemeemin Middelkerke  D do 14.11.19  
Blankenberge C Oostende C do 21.11.19  
Oostende C Blankenberge D do 28.11.19  
       
    Terug Uitslag
Nieuwpoort E Oostende C do 05.12.19  
Oostende C BYE do 12.12.19  
D Vuurtoren Knokke Heist B Oostende C do 09.01.20  
Bye Oostende C do 16.01.20  
Den Akker Oedelem C Oostende C do 23.01.20  
Oostende C Colora Roeselare B do 06.02.20  
De Zeemeemin Middelkerke  D Oostende C do 27.02.20  
Oostende C Blankenberge C do 05.03.20  
Blankenberge D Oostende C do 12.03.20  

 

 
50+ +2de  afdeling
    Heen Uitslag
Oostende D Colora Roeselare C do 03.10.19  6 - 3
De Gulden Kamer Brugge C Oostende D do 10.10.19  4 - 5
Oostende D De Zeemeermin Middelkerke E do 17.10.19  6 - 3
Oostende D Nieuwpoort F do 24.10.19  
Kortrijk D Oostende D do 31.10.19  
Oostende D BYE do 07.11.19  
Oostende D De Zeemeermin Middelkerke F do 14.11.19  
De Vuurtoren Knokke Heist  C Oostende D do 21.11.19  
Den Akker Oedelem D Oostende D do 28.11.19  
       
    Terug Uitslag
Colora Roeselare C Oostende D do 05.12.19  
Oostende D De Gulden Kamer Brugge C do 12.12.19  
De Zeemeermin Middelkerke E Oostende D do 09.01.20  
Nieuwpoort F Oostende D do 16.01.20  
Oostende D Kortrijk D do 23.01.20  
BYE Oostende D do 06.02.20  
De Zeemeermin Middelkerke F Oostende D do 27.02.20  
Oostende D De Vuurtoren Knokke Heist  C do 05.03.20  
Oostende D Den Akker Oedelem D do 12.03.20  

 

 
50+ 4de afdeling E
    Heen Uitslag
Oostende E Oostende F do 03.10.19  4 -5
Gullegem E Oostende E do 10.10.19  5 -4
Oostende E Blankenberge F do 17.10.19  6 - 3
Oostende E BYE do 24.10.19  
De Bevers Waregem G Oostende E do 31.10.19  
Blankenberge E Oostende E do 07.11.19  
Nieuwpoort G Oostende E do 14.11.19  
Oostende E Nieuwpoort H do 21.11.19  
Oostende E De Bevers Waregem F do 28.11.19  
       
    Terug Uitslag
Oostende F Oostende E do 05.12.19  
Oostende E Gullegem E do 12.12.19  
Blankenberge F Oostende E do 09.01.20  
BYE Oostende E do 16.01.20  
Oostende E De Bevers Waregem G do 23.01.20  
Oostende E Blankenberge E do 06.02.20  
Oostende E Nieuwpoort G do 27.02.20  
Nieuwpoort H Oostende E do 05.03.20  
De Bevers Waregem F Oostende E do 12.03.20  

 

 
50+ 4de afdeling F
    Heen Uitslag
Oostende E Oostende F do 03.10.19  4-  5
Blankenberge E Oostende F do 10.10.19  5 - 4
Oostende F BYE do 17.10.19  /
Gullegem E Oostende F do 24.10.19  
Oostende F Nieuwpoort G do 31.10.19  
De Bevers Waeregem G Oostende F do 07.11.19  
Oostende F Nieuwpoort H do 14.11.19  
De Bevers Waregem F Oostende F do 21.11.19  
Blankenberge F Oostende F do 28.11.19  
       
    Terug Uitslag
Oostende F Oostende E do 05.12.19  
Oostende F Blankenberge E do 12.12.19  
BYE Oostende F do 09.01.20  
Oostende F Gullegem E do 16.01.20  
Nieuwpoort G Oostende F do 23.01.20  
Oostende F De Bevers Waeregem G do 06.02.20  
Nieuwpoort H Oostende F do 27.02.20  
Oostende F De Bevers Waregem F do 05.03.20  
Oostende F Blankenberge F do 12.03.20