KALENDER 2018 - 2019

Weekend Ere afdeling
    Heen

Uitslag

OPC A Kortrijk A zo 30.09.18

1 - 8

Blankenberge A OPC A zo.07.10.18

6 - 3

Den Akker Oedelem A OPC A zo.14.10.18

4 - 5

OPC A Zeemeermin A zo.21.10.18

4 - 5

Okapi A OPC A zo.28.10.18

8 - 1

OPC A Nieuwpoort A zo.04.11.18

5 - 4

Poperinge A OPC A zo.18.11.18

7 - 2

OPC A De Bevers Waregem A zo.25.11.18

3 - 6

De Gulden Kamer Brugge A OPC A zo.02.12.18

5 - 4

       
    Terug

Uitslag

Kortrijk A OPC A zo.09.12.18

8 - 1

OPC A Blankenberge A zo.16.12.18

5 - 4

OPC A Den Akker Oedelem A zo.13.01.19

4 - 5

Zeemeermin A OPC A zo.20.01.19

2 - 7

OPC A Okapi A zo.27.01.19

4 - 5

Nieuwpoort A OPC A zo.03.02.19

6 - 3

OPC A Poperinge A zo.10.02.19

1 - 8

De Bevers Waregem A OPC A zo.24.02.19

5 - 4

OPC A De Gulden Kamer Brugge A zo.03.03.19

5 - 4

EINDUITSLAG ERE AFDELING
************************

1 Poperingse Petanquekop
2 Nieuwpoortse PC A
3 PC Kortrijk
4 PC Okapi A
5 Blankenbergse PV A
6 PC Den Akker A
7 KPC De Bevers A 1
8 PC De Gulden Kamer A
9 Oostendse PC A
10 PC De Zeemeermin A

 

 

 

 

 

Weekend 2de afdeling
    Heen

Uitslag

OPC B De Bevers Waregem B zo 30.09.18

5 - 4

Colora Roeselare A OPC B zo.07.10.18

2 - 7

Blankenberge C OPC B zo.14.10.18

3 - 6

OPC B Bye zo.21.10.18

/

Nieuwpoort C OPC B zo.28.10.18

4 - 5

OPC B Okapi B zo.04.11.18

4 - 5

Nieuwpoort B OPC B zo.18.11.18

4 - 5

OPC B Pannebolletje B zo.25.11.18

5 - 4

Okapi C OPC B zo.02.12.18

6 - 3

    Terug

Uitslag

De Bevers Waregem B OPC B zo.09.12.18

4 - 5

OPC B Colora Roeselare A zo.16.12.18

3 - 6

OPC B Blankenberge C zo.13.01.19

3 - 6

Bye OPC B zo.20.01.19

/

OPC B Nieuwpoort C zo.27.01.19

4 - 5

Okapi B OPC B zo.03.02.19

9 - 0

OPC B Nieuwpoort B zo.10.02.19

4 - 5

Pannebolletje B OPC B zo.24.02.19

4 - 5

OPC B Okapi C zo.03.03.19

6 - 3

EINDKASSEMENT 2DE AFDELING WEEKEND
******************************************

1 PC Okapi C
2 PC Okapi B
3 Nieuwpoortse PC C
4 Oostendse PC B
5 Blankenbergse PV C
6 PC Colora Roeselare A
7 Nieuwpoortse PC B
8 KPC De Bevers C
9 PC Pannebolletje B

 

 

 

 

 

 

50+ Senior league
    Heen Uitslag
OPC C Gulden Kamer do.27.09.18

5 - 4

Okapi D OPC C do.04.10.18

7 - 2

OPC C Gullegem C do.11.10.18

7 - 2

OPC C Koksijde B do.18.10.18

6 - 3

OPC C Kortrijk C do.25.10.18

4 - 5

OPC C Gullegem D do.08.11.18

6 - 3

OPC C Bye do.15.11.18

/

Colora Roeselare B OPC C

do.22.11.18

7 - 2
OPC C Nieuwpoort C do.29.11.18

4 - 5

       
    Terug Uitslag
Gulden Kamer OPC C do.06.12.18

8 - 1

OPC C Okapi D do.13.12.18

2 - 7

Gullegem C OPC C do.20.12.18

6 - 3

Koksijde B OPC C do.17.01.19

3 - 6

Kortrijk C OPC C do.24.01.19

4 - 5

Gullegem D OPC C do.31.01.19

8 - 1

Bye OPC C do.07.02.19

/

OPC C Colora Roeselare B do.14.02.19

5 - 4

Nieuwpoort C OPC C do.21.02.19

7 - 2

EINDKLASSEMENT SENIOR LEAGUE
************************************

 1.. PC Okapi D
 2.  C Kortrijk C
 3.  Nieuwpoortse PC D  
4.
   De Gulden Kamer B
5.
   PC Gullegem C
6.   Oostendse PC C
7.
   PC Gullegem D
8.
   PC Koksijde B
9.
   PC Colora Roeselare B

 

 

 

 

 

 

50+ 1ste afdeling D
    Heen Uitslag
OPC D OPC E do.27.09.18

4 - 5

De Zeemeermin C OPC D do.04.10.18

6 - 3

OPC D Poperinge B do.11.10.18

3 - 6

Blankenberge D OPC D do.18.10.18

3 - 6

OPC D De Bevers Waregem D do.25.10.18

3 - 6

OPC D Nieuwpoort E do.08.11.18

6 - 3

Okapi E OPC D do.15.11.18

8 - 1

OPC D Bye do.22.11.18

/

OPC D Oedelem C do.29.11.18

6 - 3

       
    Terug Uitslag
OPC E OPC D do.06.12.18

6 - 3

OPC D De Zeemeermin C do.13.12.18

6 - 3

Poperinge B OPC D do.20.12.18

8 - 1

OPC D Blankenberge D do.17.01.19

3 - 6

De Bevers Waregem D OPC D do.24.01.19

7 - 2

Nieuwpoort E OPC D do.31.01.19

6 - 3

OPC D Okapi E do.07.02.19

2 -7

Bye OPC D do.14.02.19

/

Oedelem C OPC D do.21.02.19

6 - 3

EINDKLASSEMENT 1ste AFDELING

1 Poperingse Petanquekop
2 KPC De Bevers D
3 PC Okapi E
4 Oostendse PC E

5 Nieuwpoortse PC E
6 PC De Zeemeermin C
7 PC Den Akker C
8 Blankenbergse PV D
9 Oostendse PC D

 

 

 

 

 

 

50+ 1ste afdeling E
    Heen Uitslag
OPC D OPC E do.27.09.18

4 - 5

OPC E Okapi E do.04.10.18

5 - 4

Nieuwpoort E OPC E do.11.10.18

6 - 3

OPC E Oedelem C do.18.10.18

6 - 3

Blankenberge D OPC E do.25.10.18

4 - 5

De Bevers Waregem D OPC E do.08.11.18

 6 - 3

OPC E De zeemeermin C do.15.11.18

7 - 2

OPC E Poperinge B do.22.11.18

3 - 6

OPC E Bye do.29.11.18

/

       
    Terug Uitslag
OPC E OPC D do.06.12.18

6 - 3

Okapi E OPC E do.13.12.18

8 - 1

OPC E Nieuwpoort E do.20.12.18

6 - 3

Oedelem C OPC E do.17.01.19

5 - 4

OPC E Blankenberge D do.24.01.19

7 - 2

OPC E De Bevers Waregem D do.31.01.19

5 - 4

De zeemeermin C OPC E do.07.02.19

5 - 4

Poperinge B OPC E do.14.02.19

8 - 1

Bye OPC E do.21.02.19

/

EINDKLASSEMENT 1ste AFDELING

1 Poperingse Petanquekop
2 KPC De Bevers D
3 PC Okapi E
4 Oostendse PC E
5 Nieuwpoortse PC E
6 PC De Zeemeermin C
7 PC Den Akker C
8 Blankenbergse PV D
9 Oostendse PC D

 

 

 

 

 

 

50+ vierde afdeling F
    Heen Uitslag
OPC F Bye do.27.09.18

/

OPC F Koksijde D do.04.10.18

5 - 4

OPC F Bye do.11.10.18

/

OPC F De Bevers Waregem G do.18.10.18

6 - 3

OPC G OPC F vr.19.10.18

3 - 6

Koksijde C OPC F do.25.10.18

8 - 1

Okapi F OPC F do.08.11.18

5 - 4

OPC F Nieuwpoort G do.15.11.18

6 - 3

OPC F De Bevers Waregem H do.22.11.18

4 - 5

OPC F Bye do.29.11.18

/

       
    Terug Uitslag
OPC G OPC F do.06.12.18

1 - 8

Koksijde D OPC F do.13.12.18

5 - 4

Bye OPC F do.20.12.18

/

De Bevers Waregem G OPC F do.17.01.19

3 - 6

OPC F Koksijde C do.24.01.19

2 - 7

OPC F Okapi F do.31.01.19

4 - 5

Nieuwpoort G OPC F do.07.02.19

5 -4

De Bevers Waregem H OPC F do.14.02.19

6 - 3

Bye OPC F do.21.02.19

/

 

50+ 4de afdeling  (OPC G)
    Heen Uitslag
    do.04.10.18  
De Bevers Waregem  G OPC G do.11.10.18

 7 - 2

Oostende G Bye do.18.10.18

/

OPC G OPC F vr.19.10.18

6 - 3

Oostende G Bye do.25.10.18

/

Koksijde D OPC G do.08.11.18

7 - 2

OPC G De Bevers Waregem H do.15.11.18 6 - 3
Koksijde C OPC G do.22.11.18 7 - 2
Nieuwpoort G OPC G do.29.11.18

4 - 5

OPC G Okapi F do.10.01.19

3 - 6

    Terug Uitslag
OPC F OPC G do.06.12.18

1 - 8

Okapi F OPC G do.13.12.18

8 - 1

OPC G De Bevers Wrgem G do.20.12.18

4 - 5

OPC G  Bye do.17.01.19

/

OPC G Bye do.24.01.19

/

OPC G Koksijde D do.31.01.19

4 - 5

De Bevers Waregem H OPC G do.07.02.19

ff 9 - 0

OPC G Koksijde C do.14.02.19

3 - 6

OPC G Nieuwpoort G do.21.02.19

4 - 5

EINDKLASSEMENT4 e AFDELING

1 PC Okapi F
2 PC Koksijde C
3 PC Koksijde D
4 KPC De Bevers G
5 Oostendse PC F
6 KPC De Bevers H
7 Nieuwpoortse PC G
8 Oostendse PC G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT  4 e AFDELING
********************************

1 PC Okapi F
2 PC Koksijde C
3 PC Koksijde D
4 KPC De Bevers G
5 Oostendse PC F
6 KPC De Bevers H
7 Nieuwpoortse PC G
8 Oostendse PC G